Isamaa suurkogu

20. juunil 2021 algusega kell 12.00 toimub Tartu Lauluväljakul Isamaa Erakonna suurkogu, kus valitakse erakonnale järgmiseks kaheks aastaks esimees, eestseisus, revisjonikomisjon ja aukohus. Parempoolsete liikmena kandideerib erakonna esimeheks Lavly Perling, kelle kandatuurile on oma toetust avaldanud järgmised erakonna liikmed:

NrNimi Erakonnas alPiirkond
1Aare Arva2018Pärnumaa
2Aare Palmsalu2001Lääne-Virumaa
3Aarne Taal2003Läänemaa
4Ago Kaasik2000Tartumaa
5Agu Laius1992Harjumaa
6Aili Avi2001Järvamaa
7Aili Kuppart2001Tallinn
8Ain Suurkaev2002Lääne-Virumaa
9Aivar Helstein2002Ida-Virumaa
10Aivar Oruste2003Läänemaa
11Alari Kirt2002Lääne-Virumaa
12Aleksander Oksmann2020Tallinn
13Andero Laur2003Läänemaa
14Anders Hedman2011Tallinn
15Andres Jalak2001Järvamaa
16Andres Kaarmann2002Harjumaa
17Andres Klaar2004Tallinn
18Andres Laisk2014Harjumaa
19Andres Lillemäe2015Tallinn
20Andres Toode1994Tartu
21Angela Lõhmus2017Järvamaa
22Anne Hansberg2020Tallinn
23Anne Nõgu2000Lääne-Virumaa
24Anneli Heinsoo2002Tallinn
25Annika Veski2000Lääne-Virumaa
26Anton Leichter2002Lääne-Virumaa
27Ants Kuusk2005Harjumaa
28Arvo Ninn2003Läänemaa
29Arvo Veskimets2001Tallinn
30Assar Tops2001Lääne-Virumaa
31Birgit Remiküll2017Tallinn
32Eike Pärnamägi1999Lääne-Virumaa
33Einar Vallbaum2015Lääne-Virumaa
34Ela Tomson2003Pärnumaa
35Elari Hiis2002Järvamaa
36Elle Kull2002Tallinn
37Elle Lees1999Tallinn
38Elo Tust2002Tallinn
39Ene Künnap2015Tartu
40Ene Olle1989Tallinn
41Erwin-Arved Leis2002Tallinn
42Eve Kõlli2003Lääne-Virumaa
43Evelyn Danilov2018Ida-Virumaa
44Friedrich Kaasik2007Tartu
45Greta Pukk2021Pärnumaa
46Gunnar Kellamov2002Tallinn
47Hanna-Lisett Koppel2018Tallinn
48Heino Vimberg2002Ida-Virumaa
49Heldi-Marin Ots1991Tallinn
50Helen Leuska2014Lääne-Virumaa
51Helgur Kaabel2004Läänemaa
52Heli Kirsi1994Lääne-Virumaa
53Helin Veetõusme2002Tartumaa
54Helle Hallika2001Harjumaa
55Henn Pärn2001Harjumaa
56Henrik Aavik2011Tallinn
57Henrik Hololei2004Tallinn
58Illimar Lepik von Wirén2009Tallinn
59Indrek Luberg2011Tallinn
60Indrek Poolak2021Harjumaa
61Inga Kupp-Silberg2001Tallinn
62Ingrid Mühling2016Tallinn
63Inno Naur2004Ida-Virumaa
64Ivar Männamaa2001Tartu
65Iveta Tomera2001Harjumaa
66Jaak Kumar2002Tartumaa
67Jaan Audru1996Tallinn
68Jaan Elgula2003Harjumaa
69Jaan Kolberg2020Harjumaa
70Jaan Mihkel Uustalu1995Tallinn
71Jaan Tross1990Tallinn
72Jaanus Laidvee2000Tallinn
73Jaanus Lember2001Harjumaa
74Jaanus Reisner1989Lääne-Virumaa
75Jakob Mellov2004Tallinn
76Janek Raik2008Ida-Virumaa
77Johannes Kant2002Tallinn
78Juta Küttis2002Lääne-Virumaa
79Jürgen Aosaar2003Tartu
80Jüri Ellram2001Järvamaa
81Jüri Kaugerand2017Järvamaa
82Jüri Utt2017Ida-Virumaa
83Kadri Kopli2004Tallinn
84Kadri Tillemann2013Harjumaa
85Kadri Vanem2007Tartu
86Kaido Klaats2008Lääne-Virumaa
87Kaido Kukk2007Tallinn
88Kaidu Meitern2013Tallinn
89Kalev Vapper2002Tallinn
90Kalju Kertsmik1999Järvamaa
91Kalvi Jõesaar2013Lääne-Virumaa
92Karina Ender2021Tallinn
93Karl Sander Kase2015Tallinn
94Kati Kuusk2003Tallinn
95Kati Käpp2001Tallinn
96Kaupo Rätsepp2000Harjumaa
97Kaupo Sempelson2003Tallinn
98Koit Saarevet2001Tallinn
99Kristel Volmre2013Lääne-Virumaa
100Kristina Märtin1989Tallinn
101Kristjan Roosipõld2006Tallinn
102Kristjan Vanaselja2000Saaremaa
103Kuldar Väärsi1998Tallinn
104Kätlin Kuldmaa2019Tallinn
105Kätlin-Mariin Rapp2020Tallinn
106Laine Kärk2002Lääne-Virumaa
107Lembit Lõhmus1991Tallinn
108Leonardo Meigas2003Tallinn
109Liane Uudeküll2019Tallinn
110Maarika Lausvee2002Lääne-Virumaa
111Madis Kübar1999Tallinn
112Madis Särglepp2021Tallinn
113Mai Loog1997Tallinn
114Maie Lavrentjeva2002Tartumaa
115Maire Kruusamägi2002Lääne-Virumaa
116Margit Leerimaa2017Tallinn
117Margo Klaasmägi2002Lääne-Virumaa
118Mari Mandre2021Tallinn
119Mariet Mentaal Jensen2002Tallinn
120Marika Prik2002Läänemaa
121Marion Talli2017Lääne-Virumaa
122Marius Aave2007Tartu
123Marko Pomerants2002Lääne-Virumaa
124Marko Tiidelepp2020Tallinn
125Mart Keerutaja2009Võrumaa
126Marten Kokk2001Tallinn
127Martin Loog2021Tallinn
128Mati Riimaa2003Harjumaa
129Mati Tambur1995Pärnumaa
130Meelis Goldberg2000Ida-Virumaa
131Meelis Härms2009Harjumaa
132Merilen Mentaal2000Tallinn
133Merle Krigul Seeder2002Harjumaa
134Mihkel Kübar2003Tallinn
135Milvi Jänes1995Pärnumaa
136Monika Liiv1998Harjumaa
137Nele Noorkikas2000Harjumaa
138Olav Aarna2002Harjumaa
139Ott Kaldma2006Tallinn
140Peeter Hermik1998Läänemaa
141Peeter Kaldur2001Ida-Virumaa
142Pipi-Liis Siemann2008Järvamaa
143Piret Maasik2004Tallinn
144Pjotr Krjutškov2002Viljandimaa
145Priidu Pärna2009Tallinn
146Priit Pavelson2001Tartu
147Priit Põldmäe2004Harjumaa
148Priit Värk2009Järvamaa
149Rain Leichter2009Lääne-Virumaa
150Rainer Lomp2013Tallinn
151Rait Mattias Salvan2021Ida-Virumaa
152Raivo Aavisto2001Tallinn
153Raivo Pink1999Järvamaa
154Raul Taul2004Jõgevamaa
155Reet Kilgas2002Harjumaa
156Rein Riga2001Harjumaa
157Riina Kitt2003Tallinn
158Riina Männik2014Lääne-Virumaa
159Rudolf Kasper Naruski2018Harjumaa
160Sandra Sepp2021Pärnumaa
161Sergei Kivi2002Harjumaa
162Segei Skorohhodov2014Narva
163Sigrid Nuutre2020Tallinn
164Siim Kabrits1999Tallinn
165Siim-Valmar Kiisler1996Tallinn
166Silvi Köök2002Lääne-Virumaa
167Silvi Ojamurru2009Raplamaa
168Svea Talving2013Tallinn
169Taavi Rajur1997Tallinn
170Taimi Hüvonen2002Tallinn
171Taimi Lõhmus2007Tallinn
172Tauno Tammeoja2002Ida-Virumaa
173Tauri Tiik2009Tallinn
174Teet Paju2004Lääne-Virumaa
175Terje Mitt2003Jõgevamaa
176Tiia Rantanen2021Tallinn
177Tiia Raudma1999Viljandimaa
178Tiia Rosenberg2014Harjumaa
179Tiina Ester2001Tallinn
180Tiina Halling2002Lääne-Virumaa
181Tiina Intelmann1995Tallinn
182Tiina Oraste2001Järvamaa
183Tiit Laiksoos2001Harjumaa
184Tiit Leier1998Raplamaa
185Tiit Matsulevitš1989Tallinn
186Tiit Naber2018Tallinn
187Tiit Peedu2004Raplamaa
188Tiit Salvan1996Ida-Virumaa
189Tiiu Toom2002Ida-Virumaa
190Toomas Tamm2005Lääne-Virumaa
191Tõnis Hilep2002Tallinn
192Tõnis-Martin Kons1993Tallinn
193Tõnu Laidla2003Harjumaa
194Veiko Lõhmus2009Tallinn
195Viktoria Ladõnskaja-Kubits2014Tallinn
196Viljar Laidvee1997Tallinn
197Viljar Pennert2015Järvamaa
198Ville Vallaste2001Harjumaa
199Väino Mets2020Lääne-Virumaa
200Väino Miil2002Tartumaa
201Üllar Heinsoo2004Tallinn
202Ülle Mitt2021Tallinn
203Ülo Kukk2003Jõgevamaa
204Ülo Timuska2008Harjumaa
205Ylle Tampere2021Tallinn